Zápis pro školní rok 2019 - 2020

Seznam žadatelů přijatých k předškolnímu vzdělávání zde:

Informace pro rodiče přijatých dětí:

Vážení rodiče,

  • v případě přijetí Vašeho dítěte do více škol Vás prosíme o oznámení, do které Mateřské školy dítě nastoupí k docházce. Tuto informaci podejte - co nejdříve písemně na naši emailovou adresu mslucni@post.cz, nebo prostřednictvím pošty na adresu školy: Mateřská škola Zlín, Luční 4588, p.o., Luční 4588, Zlín 760 05,
  • v případě uvolnění místa budou kontaktování dosud nepřijatí uchazeči,
  • první informativní schůzka rodičů nově přijatých dětí se pravděpodobně uskuteční dne 25. června 2019 - 15,30 hod ve třídě Krtečci. O případné změně data konání schůzky budou rodiče informování na webových stránkách školy v sekci: Zápis
  • na informativní schůzce budou rodičům poskytnuty základní informace, předány důležité dokumenty a rozhodnutí o přijetí - účast rodičů bez dětí je nutná, děkujeme.