Seznam žadatelů přijatých k předškolnímu vzdělávání

Zveřejněno 31. 5. 2021

Informace pro rodiče nově přijatých dětí:

těší nás Váš zájem o naši mateřskou školu. Prosíme Vás o následující spolupráci:

1. Rodiče dětí, které jsou přijaté a zároveň ví, že k nám nenastoupí, prosíme, o co nejrychlejší sdělení této informace na e-mail: zapis@mslucni.cz

2. Rodiče dětí, které jsou přijaté a nastoupí k nám v následujícím školním roce, srdečně zveme na naši první společnou schůzku - a to 1. července ve dvou termínech: 10:00 a 14:00 hodin. Účast je nutná k vyřízení potřebných dokumentů. Schůzky jsou kapacitně omezeny - vždy max. 20 osob.

Přihlásit se můžete v tomto formuláři:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbiNCznnYB73oHoeynJ2VskX1LMNU2EODv9zEdxoTbBLW7UA/viewform?usp=sf_link

3. Školka nanečisto - pokud budete mít zájem seznámit své děti s naší/vaší školkou ještě před nástupem, je pro Vás připravena "Školka nanečisto". Ta se uskuteční 2. července - a to od 10:00 do 11:00 hod. S dětmi společně projdeme naši/vaši školku a chvilku si pohrajeme na školní zahradě.

Přihlásit své děti můžete v tomto formuláři:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH4yzl64TSVhNJVhSFDB-SkpXKkKRTh2MdLiyzRfpmQVOLcA/viewform?usp=sf_link


Obě akce uvedené v bodech 2. a 3. se mohou konat jen s ohledem na případné omezení z hlediska protiepidemických opatření.