Seznam žadatelů přijatých k předškolnímu vzdělávání

Informace pro rodiče nově přijatých dětí:

těší nás Váš zájem o naši mateřskou školu. Prosíme Vás o následující spolupráci:

1. Rodiče dětí, které jsou přijaté a zároveň ví, že k nám nenastoupí, prosíme, o co nejrychlejší sdělení této informace na e-mail: zapis@mslucni.cz

2. Rodiče dětí, které jsou přijaté a nastoupí k nám v následujícím školním roce, srdečně zveme na naši první společnou schůzku - a to v pondělí 27. června v 15:15 hod. Účast je nutná k vyřízení potřebných dokumentů.  Prosíme o účast rodičů bez přítomnosti dětí.  

3. Školka nanečisto - pokud budete mít zájem seznámit své děti s naší/vaší školkou ještě před nástupem, je pro Vás připravena "Školka nanečisto". Ta se uskuteční v pátek 1. července - a to od 9:30 do 11:00 hod. S dětmi společně projdeme naši/vaši školku a chvilku si pohrajeme na školní zahradě.